Kancelaria KS

 

Kancelaria adwokacka Krzysztofa Senderowicza jest jedną z wiodących, prężnie rozwijających się kancelarii, świadczących usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i dla osób prywatnych, w bieżących sprawach życia codziennego. 

 

Dzięki szerokiej współpracy z podmiotami branży prawnej i finansowej (doradcami restrukturyzacyjnymi, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majtkowymi, biegłymi z zakresu wyceny przedsiębiorstw i dóbr niematerialnych, zaprzyjaźnionymi kancelariami prawnymi) świadczone usługi mają charakter kompleksowy. Przy skomplikowanych i wieloaspektowych zleceniach Kancelaria współpracuje z gronem profesjonalistów, zapewniając pełen profesjonalizm w swoich działaniach.

 

Gdzie działamy

Mazowsze (siedziba w Warszawie)

Śląsk

Podkarpacie

Zapraszamy: pn-pt 9-18

 

Znajdź nas:

+ 48 668-381-265

biuro@kancelaria-senderowicz.pl

ul. Wiktorska 6 lok. 2, 02-587 Warszawa

Ukończył Prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim z wynikiem bardzo dobrym. Od 2014 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując w kancelariach prawnych i podatkowych przy obsłudze polskich i międzynarodowych przedsiębiorców oraz świadcząc usługi prawne na rzecz osób fizycznych.

 

Krzysztof Senderowicz specjalizuje się w obsłudze działalności gospodarczej. Doradza w szczególności w skomplikowanych sporach sądowych, przekształceniach podmiotowych, sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych, wykonaniu umów i dochodzeniu należności, prawie nieruchomości. W swojej praktyce świadczył obsługę prawną w bieżących procesach inwestycyjnych firm z sektora budowlanego, wodociągowo-kanalizacyjnego, transportowego, spożywczego i tekstylnego, doradzał na rzecz podmiotów międzynarodowych, wspierał przedsiębiorców w negocjacjach i z sukcesem reprezentował klientów przed sądami i organami administracji publicznej.

 

Ponadto Krzysztof Senderowicz posiada bogate doświadczenie w obsłudze osób fizycznych (w tzw. sprawach prywatnych). W szczególności prowadzi sprawy w zakresie prawa cywilnego (m.in. sądowym dochodzeniu odszkodowań, prawie spadkowym, prawie autorskim), rodzinnego (sprawy między małżonkami, między rodzicami a dziećmi, alimenty, kontakty z dzieckiem), a także karnego. Specjalizuje się w wystąpieniach sądowych i zagadnieniach procesowych, które w polskim systemie prawa odgrywają zasadniczą rolę.

 

Oprócz praktyki zawodowej Krzysztof Senderowicz prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, gospodarczego i skutecznych metod windykacji.

 

Adwokat

Krzysztof Senderowicz

 

 

Kancelaria świadczy usługi na terenie całej Polski. Niemniej jednak główny obszar działania to:

Kancelaria KS

Przed wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt i ustalenie terminu. 

Lokalizacja

Kontakt z nami

             ul. Wiktorska 6 lok. 2, 02-587 Warszawa

              Pn-Pt 9:00-18:00

             tel.  48 668 381 265

             biuro@kancelaria-senderowicz.pl